Tam sekiz sene önceydi...

Bir gece vakti, acemice tasarlamış oluşturduğumuz siteyi yayınlayarak aslında sonu gelmeyecek bir serüveni de başlatmış olduk.
 
Sitemiz bugün sekizinci doğum gününü kutluyor. İlk günkü heyecanımızdan ve amacımızdan ayrılmadan antropolojinin ne olduğunu ve antropologların neler yaptıklarını geniş kitlelere ulaştırabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Başladığımız her yeni güne, doğru ve güvenilir bir şekilde, antropolojiye dair güncel gelişmeleri aktarabilmenin heyecanı ile başlıyoruz.

Antropolojinin tanıtılmasını ve antropologların neler yaptıklarını geniş kitlelere ulaştırmayı misyon edindiğimizi her fırsatta dile getirmekteyiz. Aslına bakacak olursanız bu çok ağır bir sorumluluğu omuzlarımıza yüklüyor. Göstermiş olduğunuz ilgi ve vermiş olduğunuz destek üzerimizdeki bu tatlı yükün bir nebze de olsa hafiflemesini sağlıyor.

İlk yayına başlamış olduğumuz andan bugüne kadar bizleri yalnız bırakmayan, her türlü konuda görüşlerini bizlerle paylaşan üyelerimize ve ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.

Antropoloji.Net ilerleyen günlerde yenilenen tasarımı, daha da zenginleşen güncel içeriği ile ekranlarınızdaki yerini almaya devam edecek. Sizden tek istediğimiz bizi takip etmeniz ve her fırsatta dile getirdiğimiz destek ve katkılarınızı sürdürmenizdir.

Sizin sesiniz olan sayfalarımızda nice yıllarda tekrar tekrar buluşabilmek dileği ile…

H. Murat BABADALI
Positive SSL